Copyright © SC Sonorom SRL / sonorom@sonorom.ro / 021.337.09.42

021.337.09.42 / sonorom@sonorom.ro


Acasă

Loading...

0213.370.942 / 0728.929.885

Luni-Vineri: 09:00-17:00

Sâmbătă-Duminică: Închis

Str. Cpt. Mircea Vasilescu

Nr. 11, Sector 4,

040184


secretariat@sonorom.ro

București

0258.835.823 / 0737.026.517

L-V: 11:00-19:00

Sâmbătă-Duminică: Închis

Str. Vasile Goldiș,

Nr.11, Bl. 30, Ap.43-44,

510016

alba@sonorom.ro

Alba Iulia

Loading...

0263.209.989 / 0737.026.521

L-V: 09:00-17:00

Sâmbătă-Duminică: Închis

Str. Grănicierilor,

Nr. 9, Ap. 22-23,

420095

bistrita@sonorom.ro

Bistrița

Loading...

Loading...

0268.329.388 / 0735.232.250

Luni-Vineri: 08:00-16:00

Sâmbătă-Duminică: Închis

Str. Hermann Oberth,

Nr. 11, Ap. 5,

500331

brasov@sonorom.ro

Brașov

0264.411.034 / 0737.026.519

cluj@sonorom.ro

Cluj

Loading...

0241.582.885

Luni-Vineri: 08:00-16:00

Sâmbătă-Duminică: Închis

Bd. Ferdinand, Nr.112, Parter,

Bl. R2, Sc. A, Ap. 3

900709

constanta@sonorom.ro

Constanța

Loading...

galati@sonorom.ro

Galați

Loading...

giurgiu@sonorom.ro

Giurgiu

Loading...

iasi@sonorom.ro

Iași

Loading...

sibiu@sonorom.ro

Sibiu

Loading...

0230.707.349 / 0786.551.552

suceava@sonorom.ro

Suceava

Loading...

targoviste@sonorom.ro

Târgoviște

Loading...

tgmures@sonorom.ro

Târgu Mureș

Loading...

zalau@sonorom.ro

Zalău

Loading...

timisoara@sonorom.ro

Timișoara

Loading...

Formular

Date de Contact

Mai jos aveți la dispoziție toate punctele noastre de lucru împreună cu datele fiecăruia de contact.


Pentru orice fel de detalii vă rugăm să completați tabelul de alături și specialiștii noștri cu peste 20 de ani de experiență vă vor răspunde în cel mai scurt timp posibil.

Contact

Loading...

0740.311.793

info@audioclar.ro

Audioclar

Loading...

0733.081.335

Str.Pietatii 1-3, Etaj 1,
Ap. 37 (Policlinica2 -Hipodrom), Brăila

www.audionet.ro

Audionet

Loading...

Str. Aviatorilor, Bl. 19E, Ap.34, Petroșani, Hunedoara

www.formareaudiomed.ro

Audiomed

Loading...

025.073.40.76/026.923.01.64

Miadi

Colaboratori

Dacă doriți să deveniți parteneri, vă rugăm să nu ezitați să ne contactați!

Loading...

Proaudiologica

office@proaudiologica.ro

Miadi

Audioclar

Proaudiologica

Audionet

Audiomed

Colaboratori

Puncte de Lucru

Bucuresti

Cluj

Alba Iulia

Bistrita

Constanta

Brasov

Iasi

Sibiu

Suceava

Galati

Giurgiu

Targoviste

Targu Mures

Timisoara

Zalau

Luni-Vineri: 09:00-17:00

Sâmbătă-Duminică: Închis

Str. Govora, Nr.4,

400664

0236.490.105 / 0737.026.520

Luni-Vineri: 08:00-16:00 Sâmbătă-Duminică: Închis

Str. Siderurgiștilor, Nr.34

800279

0735.232.251

Marți: 09:00-13:00

Șos. Alexandriei, Nr. 7-9,

lot 56, Et. 2, Camera 122,

080622

0232.213.770 / 0737.026.518

Luni-Vineri: 09:00-17:00

Sâmbătă-Duminică: Închis

Bd. Carol I, Nr.25,

Sc.B, Ap.3

700505

0269.210.565


Luni-Vineri: 09:00-17:00

Sâmbătă-Duminică: Închis
Str. George Enescu, Nr. 1

L, Mi, V: 10:00-18:00

Ma, J: 08:30-16:30

Sâmbătă-Duminică: Închis
Str. Bistriței, Nr. 8A, Parter

720264

0245.212.430

Luni-Vineri: 09:00-17:00

Sâmbătă-Duminică: Închis

Str. Justiției, Nr. 23,

(in cadrul Policlinicii AS)

130017


Luni-Vineri: 09:00-17:00

Sâmbătă-Duminică: Închis
Str. Gheorghe Doja, Nr. 19

540067

0365.882.924

Luni-Vineri: 08:00-16:00

Sâmbătă-Duminică: Închis

Str. Martir Leontina Bînciu,

Nr. 6, Sc. A, Ap.101,

300024

0256.246.298 / 0786.551.550

Luni-Vineri: 08:00-16:00

Sâmbătă-Duminică: Închis

Str. Sf. Vineri, Nr. 10

(în cadrul Policlinicii Sf. Vineri) 450086

0260.615.777


Str.Stefan cel Mare, nr.14, Sc.D, Ap. 7, Bacău

0254.540.574

Calea lui Traian Nr.169, Bl.5, Rm. Vâlcea,

Str. Mitropoliei, Nr. 31, Sibiu

Str.Nicolae Balcescu, Bl. 86, Ap.18, Vaslui

Str. Hadman Sendrea Nr. 3, Parter, Iași

Str.Calea Nationala, Nr. 152, Bl. E1, Parter, Botoșani

023.221.22.05